Ceny na powerbank BASEUS Bipow 20W 20000
Zdjęcia 10 | od 68 do 279 zł Pojemność (mAh): 20000; Pojemność rzeczywista (mAh): 12000; Pojemność baterii (W*h): 74; Typ baterii: Li-Pol; USB type C (szt.): 1; USB A (szt.): 2; Moc (wszystkie porty) (W): 15; USB type С: Moc na port USB type C (W): 20; Prąd ładowania USB type C: 5V/3A, 9V/2.22A, 12V/1.5A; USB typu C (2. miejsce): USB typu C (trzeci): USB A: Moc na port USB A (pierwszy) (W): 18 dodaj do listymoje listy |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Baseus Powerbank Bipow 20000 mAh 20 W biały PPBD050302 | 90 zł |
Baseus Digital Display 20W Powerbank - Czarny - 20000 mAh | 159 zł |
Baseus Bipow 20000mAh 2xUSB USB-C 20W czarny AK-MOB-BSUS-098Powerbank Baseus Bipow 20000mAh, 2x USB, USB-C, 20W (czarny) Czy zdarzyło Ci się kiedyś, że telefon rozładował Ci s... więcejię w najmniej odpowiednim momencie? Powerbank tego modelu może temu zaradzić. Podczas podróży wystarczy podpiąć urządzenie do telefonu. Istnieje możliwość ładowania do trzech urządzeń jednocześnie. Jego pojemność to 20000 mAh, a moc wyjściowa to 20 W. Jest wyposażony w wyświetlacz LCD, który pozwala na monitorowanie poziomu naładowania powerbanku. Naładować go można przez port Typu-C i port Micro USB. Urządzenie ma 7 poziomów bezpieczeństwa. Duża pojemność Pojemność powerbanka to 20000 mAh. Oznacza to, że jest w stanie naładować telefon wielokrotnie. Naładowanie powerbbanka zajmuje 8,5 godziny. Jest to możliwe dzięki poborowi mocy PD 5V / 3A. Aby monitorować poziom wyświetlania PowerBanka, wbudowany został wyświetlacz, na którym pojawia się informacja o poziomie naładowania w procentach. Samo ładowanie wspiera standard Power Delivery 15 W. Trzy porty wejściowe Urządzenie może służyć do ładowania trzech urządzeń jednocześnie. Oznacza to, że możesz podzielić się urządzeniem z kimś innym, kto również potrzebuje naładowania telefonu. Może zasilać większość urządzeń przez USB-A / USB-C. Urządzenie może być wykorzystywane do urządzeń Apple oraz telefonów, które posiadają system Android. Można nim naładować bezprzewodowe głośniki, lampki, sprzęt fotograficzny i inne. Wytrzymałość i bezpieczeństwo Produkt jest odporny na złamania i uszkodzenia za sprawą trwałych i odpornych materiałów, z których został wykonany. Posiada w swojej konstrukcji światowej klasy chipy, niezawodne akumulatory, nowoczesne układy oraz wielowarstwową powłokę, której zadaniem jest zapewnienie bezpieczeństwa. Urządzenie posiada liczne certyfikaty po przejściu testów bezpieczeństwa. Ma 7 poziomów bezpieczeństwa, kolejno, przed przegrzaniem, wyładowaniem, przepięciami, przeładowaniem, krótkimi spięciami i polem elektromagnetyc Komputronik.plZłóż skargę | 97 zł |
Powerbank BASEUS Bipow PPBD20K 20000mAh 20W CzarnyStylowy Powerbank Baseus Bipow 20W to urządzenie o pojemności 20000mAh. Wyposażony w 4 porty - dwa standardowe USB... więcejtypu A, jedno USB Type-C służący jako port wejścia i wyjścia, jeden port Micro-USB służący jako wejście - ładowanie powerbanka. Electro.plZłóż skargę | 148 zł |
Powerbank BASEUS Bipow PPBD20K 20000mAh 20W CzarnyStylowy Powerbank Baseus Bipow 20W to urządzenie o pojemności 20000mAh. Wyposażony w 4 porty - dwa standardowe USB... więcejtypu A, jedno USB Type-C służący jako port wejścia i wyjścia, jeden port Micro-USB służący jako wejście - ładowanie powerbanka.... Avans.plZłóż skargę | 148 zł |
BASEUS POWER BANK 20000MAH 3X USB USB-C 15W +KABEL BASEUS POWER BANK 20000MAH 3X USB USB-C 15W +KABEL Baseus Bipow powerbank z szybkim ładowaniem 20000mAh 15W czar... więcejny (Overseas Edition) + kabel USB-A - Micro USB 0.25m czarny Powerbank marki Baseus na pewno uratuje Cię w niejednej sytuacji losowej. Nie będziesz musiał się martwić o rozładowaną baterię swojego telefonu, czy tabletu. Dostęp do dodatkowego, niezależnego źródła zasilania pozwo Erli.plZłóż skargę | 150 zł |
Baseus PPBD050302 Bipow 20000mAh 2xUSB USB-C 20W BiałyGwarancja:24 miesiące;Inform OleOle.plZłóż skargę | 79 zł |
Powerbank BASEUS Bipow PPBD20K 20000mAh 20W CzarnyStylowy Powerbank Baseus Bipow 20W to urządzenie o pojemności 20000mAh. Wyposażony w 4 porty - dwa standardowe USB... więcejtypu A, jedno USB Type-C służący jako port wejścia i wyjścia, jeden port Micro-USB służący jako wejście - ładowanie powerbanka.... Mediaexpert.plZłóż skargę | 143 zł |
Baseus Pojemny Duży Szybki Powerbank 20000MAH Qc 20W Power Bank Usb A Usb-Baseus Pojemny Duży Szybki Powerbank 20000MAH Qc 20W Power Bank Usb A Usb-c AllegroDostawa: w Polsce Złóż skargę | 119 zł |
Baseus Powerbank Baseus Bipow 20000mAh, 2xUSB, USB-C, 20W (czarny)Powerbank Baseus Bipow 20000mAh, 2x USB, USB-C, 20W (czarny)Czy zdarzyło Ci się kiedyś, że telefon rozładował Ci si... więceję w najmniej odpowiednim momencie? Powerbank tego modelu może temu zaradzić. Podczas podróży wystarczy podpiąć urządzenie do telefonu. Istnieje możliwość ładowania do trzech urządzeń jednocześnie. Jego pojemność to 20000 mAh, a moc wyjściowa to 20 W. Jest wyposażony w wyświetlacz LCD, który pozwala na monitorowanie poziomu naładowania powerbanku. Naładować go można przez port Typu-C i port Micro USB. Urządzenie ma 7 poziomów bezpieczeństwa. Akces-markt.plZłóż skargę | 119 zł |
Powerbank Baseus Bipow Digital Display 20W 20000mAh Biały | 98 zł |
Baseus Bipow Digital Display | Power Bank 20000mAh 20W Power Delivery QuicBipow Digital DisplayPower Bank o pojemności 20000mAh. Kompaktowe urządzenie, a przede wszystkim wydajne - przydatn... więceje w sytuacjach gdy potrzebna jest dodatkowa ilość energii.Wspiera szybkie ładowanie w standardzie Power Delivery 20W, Quick Charge 3.0.Został wyposażony w trzy porty wyjściowe: dwa USB-A i jeden USB-C. Zaprojektowany do współpracy z większością popularnych urządzeń zasilanych przez USB/USB-C takich jak tablety, iPhone, telefony z systemem Android.Intelig Oficjalny partner BASEUS E-baseus.comZłóż skargę | 119 zł |
Powerbank Baseus Bipow Digital Display, 20000 mAh, 20 W, białyPoznaj powerbank z imponującą pojemnością 20000mAh, która pozwoli na wielokrotne naładowanie Twojego telefonu! Co w... więcejięcej, proces ładowania przebiega bardzo sprawnie, dzięki wsparciu dla standardów Power Delivery 20W oraz Quick Charge 3.0. Biedronka HomeDostawa: w Polsce Złóż skargę | 109 zł |
Bateria zewnętrzna (POWER BANK) BASEUS Bipow - 20 000mAh LCD Quick ChargeKompaktowy Power Bank Baseus Bipow o pojemności 20 000 mAh i mocy 20 W Wyposażony w wyświetlacz LED informujący o p... więcejarametrach ładowania i baterii. Kompaktowe urządzenie , a przede wszystkim wydajne - przydatne jest w sytuacjach, gdy potrzebna jest dodatkowa ilość energii. Dzięki pojemności 20 000 mAh możliwe jest wielokrotne naładowanie telefonu, a dodatkowo gadżet jest niezwykle użyteczny podczas podróży lub przy dłuższym braku dostępu do prądu. Uniwersalność: Możliwość jednoczesnego ładowania 3 urządzeń poprzez USB-C i 2x USB-A. Wspiera szybkie ładowanie w standardzie Power Delivery 20W i Quick Charge 3.0. Wbudowany wyświetlacz LED wyświetla w czasie Happytel.plZłóż skargę | 142 zł |
Baseus Ppbd20K Bipow 20W Digital Display Power Bank 20000Mah BlackStylowy Powerbank Baseus Bipow 20W to urządzenie o pojemności 20000mAh. Wyposażony w 4 porty - dwa standardowe USB... więcejtypu A, jedno USB Type-C służący jako port... EmpikZłóż skargę | 106 zł |
Baseus PPBD050302 Bipow 20000mAh 2xUSB USB-C 20W BiałyGwarancja:24 miesiące;Inform RTV Euro AGDZłóż skargę | 68 zł |
Powerbank Baseus Bipow 20000mAh, 2xUSB, USB-C, 20W (czarny) | 119 zł |
Powerbank Baseus Bipow 20000mAh 20W (PPBD050302) Biała | 129 zł |
Power Bank Baseus Bipow 20000mAh PD QC3 20W - White - Oficjalny Sklep Xiao | 109 zł |
Baseus Bipow Power Bank 20000mAh 20W - Black PPBD050501 | 97 zł |
pokaż 20 ofert
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!