Powerbank BASEUS Magnetic Wireless 20W 10000
Wideo 6Zdjęcia 16 |
BASEUS Magnetic Wireless 20W 10000 6000 mAh10000 mAh |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog BASEUS 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele BASEUS.
Kup BASEUS Magnetic Wireless 20W 10000
Baseus Power Bank Bezprzewodowy 10000 Mah 20W Qi | 199 zł |
Powerbank Baseus Magnetic Wireless MagSafe (2022) 10000mAh 20W (PPCX010202 | 167 zł |
Powerbank Baseus Magnetic 10000mAh 20W (niebieski) | 155 zł |
Baseus Magnetic Wireless Charging Power Bank 20W 10000mAh (Overseas - darm | 169 zł |
Przenośna ładowarka BASEUS z akumulatorem 10000 mAh obsługuje zarówno szybkie ładowanie przewodowe, jak i bezprzewodowe ładowanie urządzeń mobilnych.
Zwiększona moc ładowania
Power bank posiada symetryczne złącze USB C z obsługą protokołu Power Delivery do odbioru i przesyłania energii. Można z niego wycisnąć do 20 watów mocy ładowania. Standardowe złącze USB A daje trochę mniej – korzystając z niego należy liczyć na szczytową moc ładowania około 18 watów. Ten port twierdzi, że obsługuje standard Qualcomm Quick Charge 3.0.
Bezprzewodowa podkładka ładująca
Teksturowany „tył” przenośnej baterii służy jako powierzchnia do bezprzewodowego ładowania kompatybilnych gadżetów, czy to smartfona, czy etui z bezprzewodowymi słuchawkami TWS. Ładowanie indukcyjne działa zgodnie ze standardem Qi z mocą do 10 watów. Specjalnie dla iPhone'ów na pokładzie power banku znajduje się wbudowany magnetyczny uchwyt MagSafe.
Wyświetlanie informacji
Na błyszczącej wkładce etui BASEUS Magnetic Wireless Power Bank 20W 10000 rozłożony jest mały wyświetlacz informacyjny, pokazujący pozostały procent pojemności wbudowanej baterii litowo-polimerowej. Ponadto w modelu zaimplementowano inteligentną ochronę przed problemami elektrycznymi, co pozwala uniknąć wielu poważnych problemów podczas korzystania z powerbanku i wydłuża jego żywotność.
Modyfikacje BASEUS Magnetic Wireless 20W 10000
Ceny na BASEUS Magnetic Wireless 20W 10000 |
---|---|---|---|---|
BASEUS Magnetic Wireless 20W 6000 | od 100 zł | 29 oferty | ||
BASEUS Magnetic Wireless 20W 10000 | od 155 zł | 4 oferty |