Powerbank BASEUS Magnetic Mini 20W 10000
Zdjęcia 22 |
BASEUS Magnetic Mini 20W 10000 |
|
Debiutantem roku 2023 jest bateria przenośna marki BASEUS, którą można przypisać rozwiązaniom ze średniej półki cenowej. Kompaktowa obudowa z tworzywa sztucznego (wymiary 97x64x15 mm) nie zajmuje dużo miejsca podczas przechowywania lub przenoszenia, dzięki czemu model doskonale sprawdzi się jako kieszonkowy dodatek. Główną cechą powerbanku jest obsługa ładowania bezprzewodowego, a także technologia MagSafe.
Ten ostatni skierowany jest do posiadaczy smartfonów „jabłkowych” i jest w stanie nie tylko zasilić iPhone'a „z powietrza”, ale także zwiększyć wygodę jego obsługi podczas ładowania, np. surfowania po sieci czy oglądania filmów. Powerbank-bateria BASEUS Magnetic Mini 20W 10000 charakteryzuje się niewielką realną pojemnością 6300 mAh, ale to wystarczy do półtorakrotnego naładowania większości obecnych telefonów komórkowych.
Poza bezprzewodową podkładką ładującą (moc szczytowa 15 W), model udostępnia jeden dwukierunkowy port USB C z obsługą technologii Power Delivery 3.0. Charakterystyka mocy może sięgać 20 W, co oznacza, że proces ładowania zarówno samego powerbanku, jak i podłączonego urządzenia nie powinien zająć dużo czasu. Kolejne akcesorium „wie, jak” zasila inteligentne zegarki, bransoletki fitness i inne urządzenia o niskim poborze prądu.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog BASEUS 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele BASEUS.
Kup BASEUS Magnetic Mini 20W 10000
Wszystkie ceny 101 →Powerbank Baseus Magnetic Mini 10000mAh 20W niebieski PPCX110103 | 160 zł |
Baseus Powerbank Magnetic Mini 10000mAh 20W MagSafe (blue) Powerbank - Nie | 192 zł |
Baseus Magnetic Mini 10000mAh 30W MagSafe biały AK-MOB-BSUS-163 | 180 zł |
Baseus Magnetic Mini | Power Bank 10000mAh 30W USB-C z ładowaniem bezprzew | 200 zł |
Baseus PPCX070001 Magnetic Mini 10000mAh 20W MagSafe Overseas Edition Czar | 170 zł |
Modyfikacje BASEUS Magnetic Mini 20W 10000
Ceny na BASEUS Magnetic Mini 20W 10000 |
---|---|---|---|---|
BASEUS Magnetic Mini 20W 5000 | od 98 zł | 23 oferty | ||
BASEUS Magnetic Mini 20W 10000 | od 130 zł | 113 oferty | ||
BASEUS Magnetic Mini 20W 20000 | od 198 zł | 26 oferty |