Powerbank BASEUS Magnetic Wireless 20W 6000
Wideo 6Zdjęcia 4 |
BASEUS Magnetic Wireless 20W 6000 6000 mAh10000 mAh |
|
Kompaktowy power bank w etui o wymiarach 97x64x15 mm i wadze zaledwie 140 g, magazynujący optymalną ilość energii dla wygodnego codziennego użytkowania. Charakterystyczną cechą modelu jest obecność z „tyłu” obszaru do bezprzewodowego ładowania gadżetów o mocy do 15 W. I to nie zwykłego, ale z wbudowanym pierścieniem magnetycznym MagSafe, który stosowany jest w nowoczesnych smartfonach firmy Apple (począwszy od iPhone'a 12 i nowszych).
Fizyczne złącze ładowania w konstrukcji powerbanku to pojedynczy USB typu C o mocy wyjściowej 20 W (poprzez protokół Power Delivery) i nieco mniejszej mocy wejściowej (18 W). Bateria litowo-polimerowa znajdująca się w BASEUS Magnetic Wireless 20W 6000 zapewnia do 3500 mAh rzeczywistej łącznej pojemności podłączonym gadżetom. Konwencjonalny iPhone można naładować z baterii Powerbank raz na pełny etat, jednocześnie wydłużając żywotność baterii urządzenia z systemem Android. Bezpieczne ładowanie urządzeń gwarantuje wielostopniowy system zabezpieczeń, który pozwala uniknąć wielu poważnych problemów podczas obsługi powerbanku.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog BASEUS 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele BASEUS.
Kup BASEUS Magnetic Wireless 20W 6000
Wszystkie ceny 32 →Magnetyczny mini powerbank Baseus 5000 mAh 20 W biały P10022107223-00 | 100 zł |
Baseus Powerbank Magnetic Mini 6000mAh 20W MagSafe (pink) Powerbank - Ró?o | 168 zł |
Baseus Magnetic Mini 5000mAh 20W (biały) AK-MOB-BSUS-145 | 100 zł |
Baseus Magnetic Mini | Power Bank 5000mAh 20W z ładowaniem bezprzewodowym | 130 zł |
Baseus Powerbank Baseus Magnetic Mini 6000mAh 20W (niebieski) | 169 zł |
Modyfikacje BASEUS Magnetic Wireless 20W 6000
Ceny na BASEUS Magnetic Wireless 20W 6000 |
---|---|---|---|---|
BASEUS Magnetic Wireless 20W 6000 | od 100 zł | 33 oferty | ||
BASEUS Magnetic Wireless 20W 10000 | od 127 zł | 5 oferty |