Powerbank BASEUS MagPro Magnetic Bracket 20W 5000
Zdjęcia 12 |
BASEUS MagPro Magnetic Bracket 20W 5000 |
|
Jak wybrać powerbank: porady, zalecenia i przydatne życiowe hackiSzczegółowy przewodnik dotyczący wyboru baterii PowerBank do różnych zastosowań
Pytanie-odpowiedź: wszystko, co chciałeś wiedzieć o power bankach10 typowych pytań i szczegółowych odpowiedzi dotyczących baterii zewnętrznych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup BASEUS MagPro Magnetic Bracket 20W 5000
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Baseus P10064101223-00 MagPro Magnetic 5000mAh 20W Biały | 149 zł |
Baseus P10064101123-00 MagPro Magnetic 5000mAh 20W Czarny | 149 zł |
Baseus P10064101333-00 MagPro Magnetic 5000mAh 20W Miętowy | 149 zł |
Baseus P10064101123-00 MagPro Magnetic 5000mAh 20W Czarny | 149 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →