Powerbank BASEUS Bipow 15W 20000
Zdjęcia 18 |
BASEUS Bipow 15W 20000 |
|
Potężny i łatwy w użyciu powerbank o dużej pojemności z zewnętrznym wyświetlaczem i obsługą jednoczesnego ładowania do trzech urządzeń. Pozycjonowany przez producenta w przystępnym segmencie cenowym, może być dobrym wyborem dla użytkowników, którzy potrzebują kompaktowego i wszechstronnego rozwiązania do szybkiego ładowania różnych urządzeń. Model ubrany jest w matową plastikową obudowę o grubości 30 mm, w której górnej części znajduje się cyfrowy wyświetlacz LED, który wyświetla aktualny poziom naładowania baterii.
Konstrukcja baterii powerbanku BASEUS Bipow 15W 20000 wykorzystuje niezawodny kontroler oraz baterię litowo-polimerową o imponującej deklarowanej pojemności 20000 mAh - ta objętość wystarczy, aby naładować iPhone'a XS sześciokrotnie lub pięciokrotnie dla Xiaomi Mix3. Zestaw interfejsów do ładowania gadżetów innych firm obejmuje dwa USB A i jedno USB C, maksymalna moc ładowania to 15 watów.
Dla poprawy bezpieczeństwa pracy producent udostępnia zaawansowany system inteligentnej ochrony urządzenia, w skład którego wchodzi ochrona przed przetężeniem, przeładowaniem, przegrzaniem, przeciążeniem, różnymi przepięciami, zwarciami itp. Oprócz smartfonów ten powerbank poradzi sobie z ładowaniem bezprzewodowe słuchawki, kamery sportowe, mobilna akustyka, inteligentne zegarki i inne kompatybilne gadżety. Urządzenie waży 452 g.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog BASEUS 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele BASEUS.
Kup BASEUS Bipow 15W 20000
Wszystkie ceny 49 →Baseus Bipow cyfrowy wyświetlacz power bank 20000 mAh 15 W biały edycja za | 78 zł |
Baseus Bipow Digital Display | Power Bank 20000mAh 15W Power Delivery USB | 110 zł |
Baseus Bipow 20000mAh 2xUSB USB-C 15W czarny AK-MOB-BSUS-104 | 90 zł |
Powerbank BASEUS Bipow PPDML-J01 20000mAh 15W Czarny | 99 zł |
Powerbank Baseus Bipow Digital Display 15W Biały | 96 zł |
Modyfikacje BASEUS Bipow 15W 20000
Ceny na BASEUS Bipow 15W 20000 |
---|---|---|---|---|
BASEUS Bipow 15W 10000 | od 69 zł | 42 oferty | ||
BASEUS Bipow 15W 20000 | od 78 zł | 56 oferty | ||
BASEUS Bipow 15W 30000 | od 113 zł | 55 oferty |