Powerbank BASEUS Elf Digital Display Power Bank 20000
Відео 1Фото 8 |
BASEUS Elf Digital Display Power Bank 20000 |
|
Універсальний, ємний і багатофункціональний powerbank-акумулятор для швидкої підзарядки або повної зарядки з нуля безлічі портативних пристроїв, включаючи смартфони, планшети, action-камери, бездротові навушники, електронні книги та ін. Примітною особливістю моделі стала наявність вбудованого кабелю з роз'ємом може використовуватися як підзарядки зовнішніх пристроїв, так заповнення енергетичних запасів самого девайса.
Подібне рішення робить цю модель зовнішньої батареї максимально зручною, оскільки позбавляє необхідності постійно носити з собою ще й кабель. В основі powerbank'у BASEUS Elf Digital Display Power Bank 20000 знаходиться літій-полімерна (Li-Pol) батарея на 20000 мАгод номінальної потужності. Виробником передбачено підтримку великої кількості сучасних протоколів швидкої зарядки, включаючи Quick Charge 3.0, Power Delivery, Pump Express, а також фірмові рішення від Samsung і Huawei. Максимальна потужність, що видається, при одному підключеному пристрої може досягати 65 Вт. Модель одягнена в класичний пластиковий корпус товщиною 28 мм, у верхній частині передбачено невеликий дисплей для відображення поточного рівня залишкового заряду акумулятора. Загальна вага девайсу досягає 420 г.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BASEUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BASEUS.
Купити BASEUS Elf Digital Display Power Bank 20000
Усі ціни 20 →Baseus Elf Powerbank - 20000 mAh | 281 zł |
Baseus Power Bank Elf 20000mAh, PD, 2 x USB, USB-C + kabel USB-C 65W czarn | 249 zł |
Powerbank BASEUS Elf 20000mAh 65W Czarny | 244 zł |
Baseus Powerbank Baseus Elf 20000mAh, PD, 2xUSB, USB-C + kabel USB-C 65W ( | 321 zł |