Powerbank BASEUS Magnetic Bracket Wireless 20W 10000
Фото 26 |
BASEUS Magnetic Bracket Wireless 20W 10000 |
|
Powerbank-акумулятор із вбудованим магнітним кільцем MagSafe, що забезпечує правильне позиціонування смартфонів Apple (починаючи з iPhone 12) у режимі бездротової зарядки. «Яблучні» телефони можуть заряджатися бездротовим способом від повербанка на потужності 7.5 Вт, будь-які інші аксесуари з підтримкою функції бездротової зарядки – на потужності 15 Вт. Фізичний (провідниковий) інтерфейс підключення тут один-єдиний – це двосторонній порт USB type C з підтримкою прискореної зарядки за протоколами Qualcomm Quick Charge 3.0 та Power Delivery 3.0.
Через цей роз'єм подається зарядна потужність лише на рівні 20 Вт. Він же служить для заповнення власних енергетичних запасів в осередках вбудованої батареї BASEUS Magnetic Bracket Wireless 20W 10000. До речі, як джерело енергії тут застосовується літій-полімерний акумулятор на 10000 мАгод (реальних - 5800 мАгод). Додатково моделі є інфо-екран, на який виводиться залишковий рівень заряду батареї у відсотках, і відкидна ніжка-підставка. За допомогою цієї опори повербанк можна «паркувати» вертикально, що підвищує комфорт використання смартфона під час заряджання. Мобільна батарея відрізняється помірною товщиною корпусу (20 мм) та скромною вагою (220 г).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BASEUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BASEUS.
Купити BASEUS Magnetic Bracket Wireless 20W 10000
Усі ціни 50 →Baseus Powerbank Magnetyczny 10000mAh 20W niebieski PPCX000203 | 195 zł |
Baseus Magnetic Bracket 10000mAh 20W AK-MOB-BSUS-092 | 170 zł |
Powerbank BASEUS Magnetic 10000mAh 20W Niebieski | 219 zł |
Baseus Powerbank Baseus Magnetic 10000mAh 20W (niebieski) | 219 zł |