Powerbank SAVIO BA-06
SAVIO BA-06 |
|
Як вибрати повербанк: поради, рекомендації та корисні лайфхакиДетальний гайд з вибору PowerBank-акумулятора для різних цілей застосування
Питання-відповідь: все що ви хотіли дізнатися про повербанки10 найпоширеніших запитань в рубриці зовнішніх акумуляторів, а також розгорнуті відповіді на них
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SAVIO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SAVIO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SAVIO BA-06
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
SAVIO Power Bank 10000 mAh biały BA-06 | 143 zł |
Savio BA-06 10000 mAh ładowanie indukcyjne AK-MOB-SVIO-008 | 130 zł |
Powerbank SAVIO BA-06 10000mAh 20W Biały | 100 zł |
Powerbank SAVIO BA-06 10000mAh 20W Biały SAVBA-06 | 119 zł |
ще 5 пропозицій