Powerbank SAVIO BA-06
SAVIO BA-06 |
|
Jak wybrać powerbank: porady, zalecenia i przydatne życiowe hackiSzczegółowy przewodnik dotyczący wyboru baterii PowerBank do różnych zastosowań
Pytanie-odpowiedź: wszystko, co chciałeś wiedzieć o power bankach10 typowych pytań i szczegółowych odpowiedzi dotyczących baterii zewnętrznych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SAVIO 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SAVIO.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup SAVIO BA-06
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SAVIO Power Bank 10000 mAh biały BA-06 | 84 zł |
Savio BA-06 10000 mAh ładowanie indukcyjne AK-MOB-SVIO-008 | 130 zł |
Powerbank SAVIO BA-06 10000mAh 20W Biały | 128 zł |
Powerbank SAVIO BA-06 10000 mAh, ładowanie indukcyjne | 84 zł |
Powerbank SAVIO BA-06 10000mAh 20W Biały | 128 zł |
pokaż 4 oferty
PodobnePorównaj w tabeli →