Powerbank Wekome WP-12
Фото 18 |
Wekome WP-12 |
|
Як вибрати повербанк: поради, рекомендації та корисні лайфхакиДетальний гайд з вибору PowerBank-акумулятора для різних цілей застосування
Питання-відповідь: все що ви хотіли дізнатися про повербанки10 найпоширеніших запитань в рубриці зовнішніх акумуляторів, а також розгорнуті відповіді на них
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Wekome WP-12
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Powerbank indukcyjny WEKOME WP-12 Tint Series MagSafe 22.5W 10000 mAh Biał | 144 zł |
WEKOME WP-12 Tint Series - Power bank indukcyjny 10000 mAh MagSafe z wbudo | 124 zł |
WEKOME Tint 10000 mAh MagSafe WP-12 biały - darmowy odbiór w 22 miastach i | 129 zł |