Powerbank BASEUS Adaman Metal Digital Display 30W 20000 (PPAD030001)
Відео 1Фото 4 |
BASEUS Adaman Metal Digital Display 30W 20000 |
|
Елегантний акумулятор Powerbank від відомого виробника мобільних аксесуарів BASEUS. Модель відноситься до медіум-сегменту портативних батарей для заповнення енергетичних запасів у гаджетах поза зоною доступу до традиційних розеток. Серце повербанка - це акумулятор типу Li-Pol із заявленою ємністю 20000 мАгод, а реальною близько 12600 мАгод. Смартфони під керуванням Android можна зарядити від пристрою 2 – 3 повні рази, умовні iPhone – 3 – 4 рази.
При цьому модель має один порт USB type C з функцією прискореної зарядки за стандартом Power Delivery - з нього можна отримати вихідну потужність до 30 Вт. Два роз'єми USB A в оснащенні повербанка мають скромніші характеристики. Так, перший повнорозмірний USB видає 18 Вт потужності протоколу Qualcomm Quick Charge 3.0, а другий працює на стандартних значеннях напруги і сили струму (5 В / 2.4 А, що в сумі дає 12 Вт). BASEUS Adaman Metal Digital Display 30W 20000 оснащується інфо-дисплеєм у формі крапельки, на якому відображаються відомості про залишковий рівень заряду внутрішнього акумулятора у відсотках. Важить модель 410 г, а товщина корпусу не перевищує 27 мм.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BASEUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BASEUS.
Купити BASEUS Adaman Metal Digital Display 30W 20000
Усі ціни 18 →Baseus Power Bank Adaman Metal Digital Display Fast Charge CUU with CC Cab | 139 zł |
Baseus Adaman Metal 20000mAh 30W czarny AK-MOB-BSUS-096 | 130 zł |
Baseus Powerbank Baseus Adaman Metal, 20000mAh, 30W (czarny) | 177 zł |
Baseus Powerbank Baseus Adaman Metal, 20000mAh, 30W (czarny) | 169 zł |
Powerbank Baseus Adaman Metal 30W 20000mAh Czarny | 122 zł |
Модификації BASEUS Adaman Metal Digital Display 30W 20000
Ціни на BASEUS Adaman Metal Digital Display 30W 20000 |
---|---|---|---|---|
BASEUS Adaman Metal Digital Display 22.5W 10000 | від 78 zł | 12 пропозицій | ||
BASEUS Adaman Metal Digital Display 30W 10000 | від 97 zł | 36 пропозицій | ||
BASEUS Adaman Metal Digital Display 30W 20000 | від 120 zł | 18 пропозицій | ||
BASEUS Adaman Metal Digital Display 22.5W 30000 | від 118 zł | 10 пропозицій | ||
BASEUS Adaman Metal Digital Display 22.5W 40000 | від 259 zł | 3 пропозиції |