Powerbank BASEUS Adaman Metal Digital Display 30W 20000 (PPAD030001)
Wideo 1Zdjęcia 4 |
BASEUS Adaman Metal Digital Display 30W 20000 |
|
Elegancki akumulator Powerbank od znanego producenta akcesoriów mobilnych BASEUS. Model należy do średniego segmentu akumulatorów przenośnych służących do uzupełniania zapasów energii w gadżetach znajdujących się poza zasięgiem tradycyjnych gniazdek. Sercem powerbanku jest akumulator Li-Pol o deklarowanej pojemności 20 000 mAh, ale realnej pojemności około 12 600 mAh. Smartfony z systemem Android można ładować z urządzenia 2 – 3 razy, konwencjonalne iPhone’y – 3 – 4 razy.
Jednocześnie model posiada jeden port USB typu C z funkcją przyspieszonego ładowania zgodnie ze standardem Power Delivery – z niego można uzyskać moc wyjściową aż do 30 W. Dwa złącza USB A wyposażone w power bank mają skromniejszą charakterystykę. Tym samym pierwszy pełnowymiarowy USB wytwarza 18 W mocy korzystając z protokołu Qualcomm Quick Charge 3.0, a drugi pracuje przy standardowych wartościach napięcia i prądu (5 V/2,4 A, co daje łącznie 12 W). BASEUS Adaman Metal Digital Display 30W 20000 jest wyposażony w wyświetlacz informacyjny w kształcie łzy, który wyświetla procentową informację o pozostałym poziomie naładowania wewnętrznego akumulatora. Model waży 410 g, a grubość jego koperty nie przekracza 27 mm.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog BASEUS 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele BASEUS.
Kup BASEUS Adaman Metal Digital Display 30W 20000
Wszystkie ceny 11 →Baseus Power Bank Adaman Metal Digital Display Fast Charge CUU with CC Cab | 139 zł |
Baseus Powerbank Adaman Metal 20000mAh 30W (blac Powerbank - Czarny - 2000 | 161 zł |
Baseus Adaman Metal 20000mAh 30W czarny AK-MOB-BSUS-096 | 130 zł |
Baseus Adaman | Power Bank 20000mAh 3x USB USB-C QC 3.0 PD Samsung AFC 30W | 169 zł |
Baseus PPAD030001 Adaman 20000mAh metalowy QC 3.0 PD 30W Czarny | 140 zł |
Modyfikacje BASEUS Adaman Metal Digital Display 30W 20000
Ceny na BASEUS Adaman Metal Digital Display 30W 20000 |
---|---|---|---|---|
BASEUS Adaman Metal Digital Display 22.5W 10000 | od 78 zł | 17 oferty | ||
BASEUS Adaman Metal Digital Display 30W 10000 | od 98 zł | 37 oferty | ||
BASEUS Adaman Metal Digital Display 22.5W 20000 | od 129 zł | 1 oferta | ||
BASEUS Adaman Metal Digital Display 30W 20000 | od 122 zł | 12 oferty | ||
BASEUS Adaman Metal Digital Display 22.5W 30000 | od 118 zł | 10 oferty | ||
BASEUS Adaman Metal Digital Display 22.5W 40000 | od 259 zł | 3 oferty |