Powerbank Romoss Ares 20
Відео 9Фото 20 |
Romoss Ares 20 |
|
Як вибрати повербанк: поради, рекомендації та корисні лайфхакиДетальний гайд з вибору PowerBank-акумулятора для різних цілей застосування
Питання-відповідь: все що ви хотіли дізнатися про повербанки10 найпоширеніших запитань в рубриці зовнішніх акумуляторів, а також розгорнуті відповіді на них
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Romoss 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Romoss.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Romoss Ares 20
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Powerbank Romoss Ares 20PF PD 225W 20000mAh czarny szybkie ładowanie power | 186 zł |
ROMOSS Ares 20PF Powerbank - Czarny - 20000 mAh | 141 zł |
Romoss Ares 20PF, PD 22.5W, 20000mAh (czarny) AK-MOB-RMSS-017 | 130 zł |
Powerbank Romoss Powerbank Romoss Ares 20PF, PD 22.5W, 20000mAh (czarny) | 117 zł |
Romoss Powerbank Romoss Ares 20PF, PD 22.5W, 20000mAh (czarny) | 129 zł |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди