Powerbank Romoss Sense 6F
Фото 22 |
Romoss Sense 6F |
|
Powerbank-акумулятор підвищеної ємності з трьома входами, можливістю паралельної зарядки трьох гаджетів, підтримкою найпопулярніших технологій швидкого заряджання (QC 3.0, PD 3.0, Samsung AFC, Huawei FCP/SCP) та простим LED-індикатором для контролю рівня залишкового заряду. Позиціонується як продукт середньої цінової категорії 2023, призначений для обслуговування смартфонів та USB-сумісних гаджетів, розрахованих на зарядну напругу 5В.
Стане в нагоді у поїздках, відрядженнях і подорожах, тобто. у тих ситуаціях, коли використання штатних зарядних пристроїв утруднене чи неможливе. Крім цього, powerbank-акумулятор Romoss Sense 6F допоможе залишатися на зв'язку під час блекауту та організувати локальне освітлення. Виконаний у міцному пластиковому корпусі, обладнаний вбудованою Li-Po батареєю з низьким саморозрядом та реальною ємністю 12600 мАгод (при 5 В), якою вистачає на 2,5-3 повні зарядки смартфона флагманського/середнього класу. Для зарядки powerbank-а передбачені роз'єми microUSB, USB C та Apple Lightning. Підключення гаджетів, що обслуговуються, можливе до двох вихідних портів USB A (до 22,5 Вт на порт) або універсального USB C (до 20 Вт).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Romoss 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Romoss.
Купити Romoss Sense 6F
Усі ціни 8 →Romoss SENSE6F 20000mAh, 22.5W (biały) AK-MOB-RMSS-011 | 79 zł |
Romoss Sense 6F 20000mAh 22.5W Biały | 90 zł |
Powerbank Romoss Sense 6F 20000mAh Biały | 88 zł |
Romoss Powerbank Romoss SENSE6F 20000mAh, 22.5W (biały) | 80 zł |
Romoss Sense 6F 20000mAh 22.5W Biały | 90 zł |