Powerbank Romoss Sense 8 Plus
Відео 15Фото 7 |
Romoss Sense 8 Plus 20000 мАгод30000 мАгод |
|
Представлений в 2021 році Powerbank акумулятор торгової марки Romoss — це ємна (30 000 мАгод) літій-полімерна переносна батарея початкової цінової категорії. Модель отримала білий пластиковий корпус, світлодіодний індикатор рівня заряду (4 градації) і непоганий набір інтерфейсів з 5 портів. Робоча ємність акумулятора досягає 18 000 мАгод, що дасть можливість майже 6 разів з нуля зарядити Apple iPhone 11, 4 рази — Samsung Galaxy A52 4g, 3.5 рази — Xiaomi Redmi Note 10 або 2.5 рази планшетний комп'ютер Samsung Galaxy Tab S6 Lite 10.4 2020.
Одночасно павербанк Romoss Sense 8 Plus здатний живити енергією до 3 мобільних пристроїв, для чого тут запропоновані два USB A роз'єми і один USB-C. Завдяки підтримці ходових стандартів швидкої зарядки, включаючи Power Delivery, QC 3.0 і Pump Express, два з трьох роз'ємів забезпечують вихідну потужність до 18 Вт. Порт Type C з такими ж робочими показниками може заряджати і сам Powerbank. Плюс для аналогічних цілей запропонований Apple Lightning і microUSB. Слід враховувати, що кабелі або адаптери в комплект поставки моделі не включені. До того ж важить аксесуар чимало — 671 грам.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Romoss 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Romoss.
Купити Romoss Sense 8 Plus
Усі ціни 11 →Power Bank Romoss Sense 8 30000mAh PHP30-401-02 | 115 zł |
ROMOSS Sense 8+ Powerbank - Bia?y - 30000 mAh | 131 zł |
Romoss Sense 8+ 30000mAh biały AK-MOB-OTH-027 | 110 zł |
Romoss Powerbank Romoss Sense 8+ 30000mAh (biały) | 134 zł |
Powerbank Romoss Sense 8+ 30000mAh Biały | 115 zł |
Модификації Romoss Sense 8 Plus
Ціни на Romoss Sense 8 Plus |
---|---|---|---|---|
Romoss Sense 6 Plus | від 85 zł | 12 пропозицій | ||
Romoss Sense 8 Plus | від 110 zł | 12 пропозицій |