Powerbank Romoss Sense 8 Plus
Wideo 15Zdjęcia 7 |
Romoss Sense 8 Plus 20000 mAh30000 mAh |
|
Wprowadzony na rynek w 2021 r. Romoss Powerbank to pojemna przenośna bateria litowo-polimerowa (30 000 mAh) w przystępnej cenie. Model otrzymał białą plastikową obudowę, wskaźnik LED poziomu naładowania (4 gradacje) i dobry zestaw interfejsów 5 portów. Pojemność robocza akumulatora sięga 18 000 mAh, co pozwoli na prawie 6 razy naładować Apple iPhone 11 od podstaw, 4 razy Samsung Galaxy A52 4G, 3,5 razy Xiaomi Redmi Note 10 czy tablet Samsung Galaxy Tab S6 Lite 10.4 2020 2,5 razy Power Bank Romoss Sense 8 Plus może zasilać do 3 urządzeń mobilnych, dla których dostępne są dwa złącza USB A i jedno USB C.
Dzięki obsłudze popularnych standardów szybkiego ładowania, w tym Power Delivery, QC 3.0 i Pump Express, dwa z trzy złącza zapewniają moc wyjściową do 18 W. Port typu C o tej samej wydajności może ładować sam Powerbank. Ponadto do podobnych celów oferowane są Apple Lightning i microUSB. Należy pamiętać, że kable i adaptery nie są dołączone do modelu. Do tego akcesorium sporo waży – 671 gramów.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Romoss 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Romoss.
Kup Romoss Sense 8 Plus
Wszystkie ceny 11 →Power Bank Romoss Sense 8 30000mAh PHP30-401-02 | 115 zł |
ROMOSS Sense 8+ Powerbank - Bia?y - 30000 mAh | 131 zł |
Romoss Sense 8+ 30000mAh biały AK-MOB-OTH-027 | 110 zł |
Romoss Powerbank Romoss Sense 8+ 30000mAh (biały) | 134 zł |
Powerbank Romoss Sense 8+ 30000mAh Biały | 115 zł |
Modyfikacje Romoss Sense 8 Plus
Ceny na Romoss Sense 8 Plus |
---|---|---|---|---|
Romoss Sense 6 Plus | od 85 zł | 12 oferty | ||
Romoss Sense 8 Plus | od 110 zł | 12 oferty |