Powerbank Romoss Sense 6 Plus
Відео 15Фото 4 |
Romoss Sense 6 Plus 20000 мАгод30000 мАгод |
|
Powerbank акумулятор марки Romoss можна віднести до рішень середнього цінового сегмента. Модель отримала пластиковий корпус, в якому «ховається» літій-полімерна батарея на 20 000 мАгод (з них реально передати мобільним пристроям вдасться майже 12 600 мАгод). До характерних особливостей відноситься як підтримка різних протоколів швидкої зарядки, включаючи Pump Express, QC 3.0 і фірмові розробки Samsung і Huawei, так і наявність інформативного дисплея.
Останній зробить простіше контроль за рівнем заряду самого павербанка Romoss Sense 6 Plus. На» борту " моделі є відразу п'ять роз'ємів. Це два працюючих на» вихід " USB A (один звичайний з потужністю до 10.5 Вт і другий — підтримує швидку зарядки — 18 Вт), двосторонній USB-C і пара портів для живлення самої батареї — Apple Lightning і microUSB (з комплектним проводом для останнього). На те, щоб повністю зарядити powerbank акумулятор, буде потрібно близько 6.5 години. При цьому запасу отриманої енергії буде достатньо для 3-4 циклів зарядки більшості смартфонів актуального модельного ряду.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Romoss 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Romoss.
Купити Romoss Sense 6 Plus
Усі ціни 12 →ROMOSS Sense 6+ Powerbank - Bia?y - 20000 mAh | 108 zł |
Powerbank ROMOSS Sense 6+ 20000mAh Biały | 150 zł |
Romoss PH80 Pro Sense 6+ 20000mAh 18W Biały | 100 zł |
Romoss Powerbank Romoss Sense 6+ 20000mAh (biały) | 102 zł |
Модификації Romoss Sense 6 Plus
Ціни на Romoss Sense 6 Plus |
---|---|---|---|---|
Romoss Sense 6 Plus | від 85 zł | 12 пропозицій | ||
Romoss Sense 8 Plus | від 110 zł | 12 пропозицій |