Powerbank Sandberg All-in1 Laptop Powerbank 24000 (PB930197)
Zdjęcia 8 |
Sandberg All-in1 Laptop Powerbank 24000 |
|
Wydajna przenośna bateria o doskonałej wydajności i ogromnej pojemności. Być może kluczową cechą modelu jest jego wszechstronność, ponieważ dzięki tej baterii powerbank można ładować szeroką gamę urządzeń, w tym smartfony, tablety, słuchawki bezprzewodowe, kamery sportowe i laptopy. Pakiet zawiera rozszerzoną gamę kabli, w tym USB C -> USB C, USB A -> USB C, DC -> DC, a także zestaw przejściówek DC do ładowania różnych modeli laptopów.
Sandberg All-in1 Laptop Powerbank 24000 bazuje na klasycznej baterii litowo-jonowej (Li-Ion) o rzeczywistej pojemności 24000 mAh (rzeczywista przy 15096 mAh). W zestawie portów do ładowania urządzeń zewnętrznych znajdują się dwa porty USB C (o prądzie 3A), jedno szybkie USB A (5A) i jedno DC (4A). Również w górnej części modelu znajduje się specjalna platforma do bezprzewodowego ładowania kompatybilnych urządzeń (moc do 10 W). Okrągłe podświetlenie jedynego przycisku obsługi ma trzystopniowe wskazanie, które pozwala w przybliżeniu określić pozostały poziom naładowania baterii. Mały ekran z boku służy do regulacji trybu (napięcia) interfejsu DC do ładowania laptopów.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sandberg 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sandberg.
Kup Sandberg All-in1 Laptop Powerbank 24000
Sandberg All-in1 Laptop Powerbank 24000 420-57 | 642 zł |
Sandberg All-In1 Laptop Powerbank 24000 | 614 zł |
Powerbank Sandberg All-in1 Laptop 420-57 24000mAh Czarny | 509 zł |
Sandberg All-in1 Laptop Powerbank 24000 | 649 zł |