Powerbank Sandberg USB-C PD 20W 10000 (420-58)
Sandberg USB-C PD 20W 10000 |
|
Jak wybrać powerbank: porady, zalecenia i przydatne życiowe hackiSzczegółowy przewodnik dotyczący wyboru baterii PowerBank do różnych zastosowań
Pytanie-odpowiedź: wszystko, co chciałeś wiedzieć o power bankach10 typowych pytań i szczegółowych odpowiedzi dotyczących baterii zewnętrznych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sandberg 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sandberg.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sandberg USB-C PD 20W 10000
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sandberg Powerbank USB-C PD 20 W 10000 Powerbank USB-C PD 20 W 1000 420-58 | 84 zł |
Powerbank Sandberg PD20W 420-58 10000mAh Czarny | 94 zł |
Sandberg Power Bank USB-C PD 20W 10000 mAh (czarny) | 139 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →