Powerbank Sandberg Saver Powerbank 10000 (320-34)
Zdjęcia 3 |
Sandberg Saver Powerbank 10000 10000 mAh20000 mAh |
|
Jak wybrać powerbank: porady, zalecenia i przydatne życiowe hackiSzczegółowy przewodnik dotyczący wyboru baterii PowerBank do różnych zastosowań
Pytanie-odpowiedź: wszystko, co chciałeś wiedzieć o power bankach10 typowych pytań i szczegółowych odpowiedzi dotyczących baterii zewnętrznych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sandberg 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sandberg.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sandberg Saver Powerbank 10000
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sandberg Saver Powerbank 10000 10000 mAh 2 x USB-A 320-34 | 107 zł |
Powerbank Sandberg Saver 320-34 10000mAh Czarny | 60 zł |
Power bank SANDBERG Saver Powerbank, 10000 mAh, 2.4 A | 74 zł |
Sandberg Saver Powerbank 10000 | 75 zł |
Modyfikacje Sandberg Saver Powerbank 10000
Ceny na Sandberg Saver Powerbank 10000 |
---|---|---|---|---|
Sandberg Saver Powerbank 10000 | od 60 zł | 5 oferty | ||
Sandberg Saver Powerbank 20000 | od 88 zł | 4 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →