Powerbank Sandberg Powerbank USB-C PD 130W 50000 (420-75)
Zdjęcia 6 |
Sandberg Powerbank USB-C PD 130W 50000 |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sandberg 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sandberg.
Kup Sandberg Powerbank USB-C PD 130W 50000
Sandberg Powerbank USB-C PD 130 W 50000 420-75 | 944 zł |
Sandberg Powerbank USB-C PD 130W 50000 mAh Powerbank - Czarny - 50000 mAh | 727 zł |
Powerbank Sandberg 420-75 50000mAh Czarny | 672 zł |
Sandberg Powerbank USB-C PD 130W 50000 | 863 zł |
Sandberg 420-75 | 908 zł |
Model uniwersalny
Przed nami Powerbank z pierwszej ligi - zarówno pod względem kosztów, jak i właściwości. Do głównych zalet modelu zalicza się wysoką wydajność, dużą pojemność oraz szybkie ładowanie. Ale być może główną zaletą przenośnej baterii jest jej wszechstronność. Posiada łącznie 6 portów i jest w stanie naładować niemal każdy gadżet: smartfon, tablet, słuchawki bezprzewodowe, inteligentne zegarki, dron, aparat fotograficzny itp. Dodatkowo dzięki wsparciu technologii Power Delivery i dużej mocy (100 W) powerbank może ładować laptopy i zapewniać kilka dni pracy na pełnej baterii podczas długich przerw w dostawie energii elektrycznej lub w warunkach, w których nie ma w ogóle prądu. To jest tylko dla tych zagorzałych pracoholików, którzy kontynuują pracę podczas wakacji: w samochodzie, w lesie, w kawiarni, a nawet na bezludnej wyspie.
Ładuje do 5 gadżetów jednocześnie
Dzięki dużej liczbie portów Powerbank może ładować aż 5 urządzeń jednocześnie. Najpopularniejszy w tym zestawie jest USB typu C, który przeznaczony jest do ładowania zarówno samego akumulatora, jak i gadżetów innych firm. Tylko w pierwszym przypadku wytwarza moc 60 W, a w drugim maksymalnie 100 W. Zatem nie jest to tylko szybkie, ale szybkie ładowanie, które natychmiast przywróci do życia rozładowane urządzenia. Do ładowania power banku można także wykorzystać port Apple Lightning, jednak jego moc jest znacznie mniejsza – tylko 18 W.
W przypadku portów wyjściowych wybór jest większy: oprócz uniwersalnego mamy jeszcze jeden USB typu C o mocy 30 W i 3 USB A po 18 W każdy. Jednocześnie wystarczy energii dla każdego, ponieważ pojemność baterii wynosi 50 000 mAh. Rzeczywista liczba jest niestety mniejsza (około 31 000 mAh), ale to wciąż więcej niż wystarcza do ładowania różnych urządzeń, nawet kilka razy. Przykładowo, jeśli ładujesz tylko smartfon, pojemność wystarczy na 6 – 8, a nawet 10 pełnych ładowań (w zależności od pojemności baterii telefonu). W zestawie znajdują się dwa kable o długości 50 cm: USB A na USB C i USB C na USB C.
Power bank 2 w 1
Oczywiście przy tak dużej pojemności akumulator okazał się nie kompaktowy, a dość masywny. Wymiary plastikowej obudowy to 15x5x7 cm, a waga nieco ponad 1 kg. Noszenie tak dużego faceta w dłoni nie jest najlepszym pomysłem, ale producent dodał kilka dodatkowych funkcji dla wygodniejszego użytkowania. Obejmuje to pasek do noszenia, wyświetlacz z informacją o poziomie naładowania oraz lampkę - prostokątny panel z diodami LED. Dzięki temu podczas awarii zasilania power bank może nie tylko naładować gadżety, ale także oświetlić pomieszczenie lub drogę.