Powerbank Sandberg Saver Powerbank 20000 (320-42)
Zdjęcia 3 |
Sandberg Saver Powerbank 20000 10000 mAh20000 mAh |
|
Jak wybrać powerbank: porady, zalecenia i przydatne życiowe hackiSzczegółowy przewodnik dotyczący wyboru baterii PowerBank do różnych zastosowań
Pytanie-odpowiedź: wszystko, co chciałeś wiedzieć o power bankach10 typowych pytań i szczegółowych odpowiedzi dotyczących baterii zewnętrznych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sandberg 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sandberg.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sandberg Saver Powerbank 20000
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sandberg Saver Powerbank 20000 20000mAh 2 x USB-A 320-42 | 88 zł |
Sandberg Saver Powerbank 20000 Powerbank - Czarny - 20000 mAh | 120 zł |
Powerbank SANDBERG 320-42 | 122 zł |
Power bank SANDBERG Saver, 20000 mAh, 2.4 A | 110 zł |
Modyfikacje Sandberg Saver Powerbank 20000
Ceny na Sandberg Saver Powerbank 20000 |
---|---|---|---|---|
Sandberg Saver Powerbank 10000 | od 60 zł | 6 oferty | ||
Sandberg Saver Powerbank 20000 | od 88 zł | 5 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →