Powerbank Sandberg USB-C PD 20W 30000 (420-68)
Zdjęcia 4 |
Sandberg USB-C PD 20W 30000 |
|
Jak wybrać powerbank: porady, zalecenia i przydatne życiowe hackiSzczegółowy przewodnik dotyczący wyboru baterii PowerBank do różnych zastosowań
Pytanie-odpowiedź: wszystko, co chciałeś wiedzieć o power bankach10 typowych pytań i szczegółowych odpowiedzi dotyczących baterii zewnętrznych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sandberg 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sandberg.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sandberg USB-C PD 20W 30000
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sandberg Powerbank USB-C PD 20W 3000mAh czarny 420-68 | 380 zł |
Sandberg Powerbank USB-C PD 20W 30000 mAh AK-MOB-SNDB-004 | 269 zł |
Powerbank Sandberg Powerbank USB-C PD 20W 30000 | 232 zł |
Sandberg Powerbank USB-C PD 20W 30000 | 291 zł |
Sandberg Powerbank USB-C 20W 30000mAh | 333 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →