Powerbank Xtorm Fuel Series 5 67W 27000 (FS5271)
Wideo 2Zdjęcia 9 |
Xtorm Fuel Series 5 67W 27000 |
|
Jak wybrać powerbank: porady, zalecenia i przydatne życiowe hackiSzczegółowy przewodnik dotyczący wyboru baterii PowerBank do różnych zastosowań
Pytanie-odpowiedź: wszystko, co chciałeś wiedzieć o power bankach10 typowych pytań i szczegółowych odpowiedzi dotyczących baterii zewnętrznych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Xtorm Fuel Series 5 67W 27000
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Xtorm 67W Fuel Series 5 Powerbank 27 000 mAh wyświetlacz LED 2 x USB-C / 1 | 485 zł |
XTORM Powerbank Fuel 27000 mAh 67W czarny | 479 zł |
Xtorm FS5271 Fuel Series 5, 27000mAh, 67W Czarny | 429 zł |
Xtorm XTORM Powerbank Fuel 27000 mAh 67W czarny | 479 zł |
Xtorm FS5271 Fuel Series 5, 27000mAh, 67W Czarny | 479 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
Modyfikacje Xtorm Fuel Series 5 67W 27000
Ceny na Xtorm Fuel Series 5 67W 27000 |
---|---|---|---|---|
Xtorm Fuel Series 5 20W 10000 | od 166 zł | 49 oferty | ||
Xtorm Fuel Series 5 35W 20000 | od 232 zł | 22 oferty | ||
Xtorm Fuel Series 5 67W 27000 | od 429 zł | 9 oferty | ||
Xtorm Fuel Series 5 67W 45000 | od 519 zł | 9 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →