Powerbank Xtorm Solar Charger 10000
Фото 10 |
Xtorm Solar Charger 10000 |
|
Як вибрати повербанк: поради, рекомендації та корисні лайфхакиДетальний гайд з вибору PowerBank-акумулятора для різних цілей застосування
Питання-відповідь: все що ви хотіли дізнатися про повербанки10 найпоширеніших запитань в рубриці зовнішніх акумуляторів, а також розгорнуті відповіді на них
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Xtorm 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Xtorm.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Xtorm Solar Charger 10000
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Xtorm XTORM Powerbank solarny 10000 mAh 20W | 319 zł |
Xtorm Powerbank solarny XXR104 10000 mAh 20W (w magazynie!) | 199 zł |
Powerbank solarny Xtorm Xtreme Solar Power Bank XR104 20W 10000 mAh | 241 zł |
Xtorm 10.000mah Solar Power Bank Czarny XR104 | 104 zł |
Xtorm XR104 Powerbank Xtreme Solar 20W 10000mAh czarno-pomarańczowy | 199 zł |
Xtorm 10000mAh 20W (Panel solarny, PD, USB-C) - darmowy odbiór w 22 miasta | 259 zł |