Powerbank Xtorm Fuel Series 5 67W 27000 (FS5271)
Відео 2Фото 9 |
Xtorm Fuel Series 5 67W 27000 |
|
Як вибрати повербанк: поради, рекомендації та корисні лайфхакиДетальний гайд з вибору PowerBank-акумулятора для різних цілей застосування
Питання-відповідь: все що ви хотіли дізнатися про повербанки10 найпоширеніших запитань в рубриці зовнішніх акумуляторів, а також розгорнуті відповіді на них
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Xtorm Fuel Series 5 67W 27000
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Xtorm 67W Fuel Series 5 Powerbank 27 000 mAh wyświetlacz LED 2 x USB-C / 1 | 485 zł |
Xtorm FS5271 Fuel Series 5, 27000mAh, 67W Czarny | 429 zł |
XTORM Powerbank Fuel 27000 mAh 67W czarny | 479 zł |
Xtorm XTORM Powerbank Fuel 27000 mAh 67W czarny | 479 zł |
Xtorm FS5271 Fuel Series 5, 27000mAh, 67W Czarny | 479 zł |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Xtorm Fuel Series 5 67W 27000
Ціни на Xtorm Fuel Series 5 67W 27000 |
---|---|---|---|---|
Xtorm Fuel Series 5 20W 10000 | від 166 zł | 48 пропозицій | ||
Xtorm Fuel Series 5 35W 20000 | від 232 zł | 22 пропозиції | ||
Xtorm Fuel Series 5 67W 27000 | від 429 zł | 9 пропозицій | ||
Xtorm Fuel Series 5 67W 45000 | від 519 zł | 9 пропозицій |