Powerbank Newell GP12 24000 (NL2680)
Відео 2Фото 13 |
Newell GP12 24000 |
|
Комплект адаптерів для підключення до ноутбука.
Як вибрати повербанк: поради, рекомендації та корисні лайфхакиДетальний гайд з вибору PowerBank-акумулятора для різних цілей застосування
Питання-відповідь: все що ви хотіли дізнатися про повербанки10 найпоширеніших запитань в рубриці зовнішніх акумуляторів, а також розгорнуті відповіді на них
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Newell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Newell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Newell GP12 24000
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Newell Power Bank GP12 24000 mAh PD 60 W | 499 zł |
Newell GP12 24000mAh USB-C PD 60W QI 10W Czarny | 339 zł |
Newell Powerbank Gp12 24000 Mah Pd 60W | 462 zł |
Newell GP12 24000mAh USB-C PD 60W QI 10W Czarny | 329 zł |
Powerbank NEWELL GP12 24000mAh 60W Czarny | Bezpłatny transport | 410 zł |
Powerbank NEWELL GP12 24000mAh 60W Czarny | Bezpłatny transport | 416 zł |
Power Bank Newell GP12 24000 mAh PD 60 W | 599 zł |
Відеоогляди