Powerbank Xtorm Fuel Solar Charger PD 20W 10000
Відео 1Фото 13 |
Xtorm Fuel Solar Charger PD 20W 10000 |
|
Як вибрати повербанк: поради, рекомендації та корисні лайфхакиДетальний гайд з вибору PowerBank-акумулятора для різних цілей застосування
Питання-відповідь: все що ви хотіли дізнатися про повербанки10 найпоширеніших запитань в рубриці зовнішніх акумуляторів, а також розгорнуті відповіді на них
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Xtorm 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Xtorm.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Xtorm Fuel Solar Charger PD 20W 10000
Усі ціни 15 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Xtorm Fuel Series solar power bank - Li-pol - USB USB-C - 20 Watt Powerban | 249 zł |
Xtorm FS405 Solar Charger 10000mAh 20W Szary | 119 zł |
XTORM POWERBANK SOLARNY FUEL 10.000 MAH 20W, 1X USB-C 20W, 2X USB-A QC3.0 | 188 zł |
Powerbank solarny Xtorm 10000 mAh 20W - Gray | 249 zł |
ще 10 пропозицій
Відеоогляди