Powerbank Xtorm Fuel Solar Charger PD 20W 10000
Wideo 1Zdjęcia 13 |
Xtorm Fuel Solar Charger PD 20W 10000 |
|
Jak wybrać powerbank: porady, zalecenia i przydatne życiowe hackiSzczegółowy przewodnik dotyczący wyboru baterii PowerBank do różnych zastosowań
Pytanie-odpowiedź: wszystko, co chciałeś wiedzieć o power bankach10 typowych pytań i szczegółowych odpowiedzi dotyczących baterii zewnętrznych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Xtorm 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Xtorm.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Xtorm Fuel Solar Charger PD 20W 10000
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Xtorm XTORM Powerbank solarny 10000 mAh 20W | 269 zł |
Powerbank Xtorm Fuel XFS405 10000mAh Szary | 243 zł |
XTORM POWERBANK SOLARNY FUEL 10.000 MAH 20W, 1X USB-C 20W, 2X USB-A QC3.0 | 188 zł |
Powerbank solarny Xtorm 10000 mAh 20W - Gray | 249 zł |
XTORM POWERBANK SOLARNY FUEL 10.000 MAH 20W, 1X USB-C 20W, 2X USB-A QC3.0 | 214 zł |
pokaż 9 ofert
Wideo recenzje
PodobnePorównaj w tabeli →