Powerbank Xtorm Power Bank Rugged 10000
Фото 19 |
Xtorm Power Bank Rugged 10000 |
|
Як вибрати повербанк: поради, рекомендації та корисні лайфхакиДетальний гайд з вибору PowerBank-акумулятора для різних цілей застосування
Питання-відповідь: все що ви хотіли дізнатися про повербанки10 найпоширеніших запитань в рубриці зовнішніх акумуляторів, а також розгорнуті відповіді на них
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Xtorm 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Xtorm.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Xtorm Power Bank Rugged 10000
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Xtorm XR201 Rugged Powerbank 10 000mAh 18W IP65 Waterproof Outdoor Powerba | 256 zł |
Xtorm Xtreme Series - rugged - Li-Ion - 24 pin USB-C 4 pin USB Type A (QC | 324 zł |
Powerbank XTORM Rugged XR201 10000 mAh 20W Czarno-pomarańczowy | 330 zł |
Xtorm XTORM Powerbank Rugged Pro 10000 mAh 20W | 329 zł |
XTORM Powerbank Rugged Pro 10000 mAh 20W | 329 zł |
ще 7 пропозицій