Powerbank Xtorm Power Bank Rugged 10000
Zdjęcia 19 |
Xtorm Power Bank Rugged 10000 |
|
Jak wybrać powerbank: porady, zalecenia i przydatne życiowe hackiSzczegółowy przewodnik dotyczący wyboru baterii PowerBank do różnych zastosowań
Pytanie-odpowiedź: wszystko, co chciałeś wiedzieć o power bankach10 typowych pytań i szczegółowych odpowiedzi dotyczących baterii zewnętrznych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Xtorm 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Xtorm.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Xtorm Power Bank Rugged 10000
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Xtorm Rugged Powerbank 10 000 mAh szybkie ładowanie 3 złącza wodoszczelnoś | 349 zł |
Xtorm XR201 Xtreme Powerbank Rugged 20W - 10.000 mAh - Outdoor - Waterproo | 324 zł |
Powerbank XTORM Rugged XR201 10000 mAh 20W Czarno-pomarańczowy | 330 zł |
Xtorm XTORM Powerbank Rugged Pro 10000 mAh 20W | 329 zł |
pokaż 8 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →