Powerbank Xtorm Super Solar Charger 10000
Zdjęcia 11 |
Xtorm Super Solar Charger 10000 |
|
W opakowaniu znajduje się karabińczyk.
Jak wybrać powerbank: porady, zalecenia i przydatne życiowe hackiSzczegółowy przewodnik dotyczący wyboru baterii PowerBank do różnych zastosowań
Pytanie-odpowiedź: wszystko, co chciałeś wiedzieć o power bankach10 typowych pytań i szczegółowych odpowiedzi dotyczących baterii zewnętrznych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Xtorm 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Xtorm.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Xtorm Super Solar Charger 10000
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Xtorm Solar SuperCharger 10000 XR105 | 582 zł |
Xtorm SuperCharger XR105 solar power bank - Li-pol - USB-C 2 x 9 pin USB T | 402 zł |
Xtorm XTORM Powerbank solarny Super Charger 10000 mAh 20W | 539 zł |
XTORM Powerbank solarny Super Charger 10000 mAh 20W | 539 zł |
Xtorm Powerbank solarny XXR105 10000 mAh 20W (w magazynie!) | 399 zł |
pokaż 8 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →