Powerbank Xtorm Essential 20000
Zdjęcia 8 |
Xtorm Essential 20000 |
|
Jak wybrać powerbank: porady, zalecenia i przydatne życiowe hackiSzczegółowy przewodnik dotyczący wyboru baterii PowerBank do różnych zastosowań
Pytanie-odpowiedź: wszystko, co chciałeś wiedzieć o power bankach10 typowych pytań i szczegółowych odpowiedzi dotyczących baterii zewnętrznych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Xtorm 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Xtorm.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Xtorm Essential 20000
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Xtorm Essential Powerbank 20 000 mAh 15 W USB-C 15 W USB-A 15 W 2 x wyjści | 191 zł |
Powerbank XTORM Essential 20000 mAh 15W Niebieski | 162 zł |
Powerbank XTORM Essential 20000 mAh 15W Niebieski XE1201 | 162 zł |
Powerbank Xtorm Essential 20 000mAh (XE1201) Szara | 124 zł |
pokaż 7 ofert
Modyfikacje Xtorm Essential 20000
Ceny na Xtorm Essential 20000 |
---|---|---|---|---|
Xtorm Essential 5000 | od 59 zł | 8 oferty | ||
Xtorm Essential 10000 | od 79 zł | 12 oferty | ||
Xtorm Essential 20000 | od 99 zł | 12 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →