Powerbank Xtorm Essential 5000
Zdjęcia 13 |
Xtorm Essential 5000 |
|
Jak wybrać powerbank: porady, zalecenia i przydatne życiowe hackiSzczegółowy przewodnik dotyczący wyboru baterii PowerBank do różnych zastosowań
Pytanie-odpowiedź: wszystko, co chciałeś wiedzieć o power bankach10 typowych pytań i szczegółowych odpowiedzi dotyczących baterii zewnętrznych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Xtorm 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Xtorm.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Xtorm Essential 5000
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Xtorm Essential Powerbank 5000 mAh 12 W USB-C 12 W USB-A 12 W 2 x wyjście | 102 zł |
Xtorm XE1050 Essential Powerbank 12W - 5.000 mAh - Cool White Powerbank - | 109 zł |
Powerbank XTORM Essential 5000 mAh 12W USB USB-C Biały | 109 zł |
Powerbank XTORM Essential 5000 mAh 12W USB USB-C Biały XE1050 | 109 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje Xtorm Essential 5000
Ceny na Xtorm Essential 5000 |
---|---|---|---|---|
Xtorm Essential 5000 | od 59 zł | 8 oferty | ||
Xtorm Essential 10000 | od 79 zł | 14 oferty | ||
Xtorm Essential 20000 | od 99 zł | 12 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →