Powerbank Xtorm Rugged 20000
Zdjęcia 9 |
Xtorm Rugged 20000 |
|
Jak wybrać powerbank: porady, zalecenia i przydatne życiowe hackiSzczegółowy przewodnik dotyczący wyboru baterii PowerBank do różnych zastosowań
Pytanie-odpowiedź: wszystko, co chciałeś wiedzieć o power bankach10 typowych pytań i szczegółowych odpowiedzi dotyczących baterii zewnętrznych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Xtorm 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Xtorm.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Xtorm Rugged 20000
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Xtorm Rugged Powerbank 20 000 mAh - Xtreme Series - USB-C PD in/outut - Du | 393 zł |
Xtorm XR202 Xtreme Powerbank Rugged 35W - 20.000 mAh - Outdoor - Waterproo | 469 zł |
XTORM Powerbank Rugged Pro 20000 mAh 35W | 469 zł |
Xtorm Powerbank Rugged PRO 20000 mAh 35W (w magazynie!) | 389 zł |
XTORM Powerbank Rugged 20000 mAh 35W | 469 zł |
XTORM Powerbank Rugged Pro 20000 mAh 35W | 469 zł |
Xtorm Powerbank Rugged Pro 20000 mAh 35W - darmowy odbiór w 22 miastach i | 469 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →