Powerbank Xtorm Fuel Series 5 35W 20000
Wideo 2Zdjęcia 20 |
Xtorm Fuel Series 5 35W 20000 |
|
Jak wybrać powerbank: porady, zalecenia i przydatne życiowe hackiSzczegółowy przewodnik dotyczący wyboru baterii PowerBank do różnych zastosowań
Pytanie-odpowiedź: wszystko, co chciałeś wiedzieć o power bankach10 typowych pytań i szczegółowych odpowiedzi dotyczących baterii zewnętrznych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Xtorm Fuel Series 5 35W 20000
Wszystkie ceny 20 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
35W serii paliw POWERBANK 20000 - Midnight Black FS5201 | 281 zł |
Powerbank XTORM Fuel 5 20000 mAh 35W Biały | 309 zł |
Xtorm Powerbank Fuel 20000 mAh 35W biały (w magazynie!) | 299 zł |
XTORM Powerbank Fuel 20000 mAh 35W czarny | 299 zł |
pokaż 15 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Xtorm Fuel Series 5 35W 20000
Ceny na Xtorm Fuel Series 5 35W 20000 |
---|---|---|---|---|
Xtorm Fuel Series 5 20W 10000 | od 166 zł | 38 oferty | ||
Xtorm Fuel Series 5 35W 20000 | od 232 zł | 20 oferty | ||
Xtorm Fuel Series 5 67W 27000 | od 429 zł | 8 oferty | ||
Xtorm Fuel Series 5 67W 45000 | od 519 zł | 8 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →