Powerbank Xtorm Solar Charger 10000
Zdjęcia 10 |
Xtorm Solar Charger 10000 |
|
Jak wybrać powerbank: porady, zalecenia i przydatne życiowe hackiSzczegółowy przewodnik dotyczący wyboru baterii PowerBank do różnych zastosowań
Pytanie-odpowiedź: wszystko, co chciałeś wiedzieć o power bankach10 typowych pytań i szczegółowych odpowiedzi dotyczących baterii zewnętrznych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Xtorm 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Xtorm.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Xtorm Solar Charger 10000
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Xtorm XR104 Xtreme Solar Powerbank 20W - 10.000 mAh Powerbank - 10000 mAh | 319 zł |
Xtorm XTORM Powerbank solarny 10000 mAh 20W | 319 zł |
Xtorm Powerbank solarny XXR104 10000 mAh 20W (w magazynie!) | 199 zł |
Powerbank solarny Xtorm Xtreme Solar Power Bank XR104 20W 10000 mAh | 219 zł |
Xtorm 10.000mah Solar Power Bank Czarny XR104 | 104 zł |
Xtorm XR104 Powerbank Xtreme Solar 20W 10000mAh czarno-pomarańczowy | 199 zł |
Xtorm 10000mAh 20W (Panel solarny, PD, USB-C) - darmowy odbiór w 22 miasta | 259 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →