Powerbank Xtorm Titan Ultra 200W 27000
Wideo 3Zdjęcia 13 |
Xtorm Titan Ultra 200W 27000 24000 mAh27000 mAh |
|
Moc 140 W na port. Możliwość jednoczesnego ładowania 2 laptopów po 100 W każdy. Całkowicie naładuj power bank w 70 minut.
Jak wybrać powerbank: porady, zalecenia i przydatne życiowe hackiSzczegółowy przewodnik dotyczący wyboru baterii PowerBank do różnych zastosowań
Pytanie-odpowiedź: wszystko, co chciałeś wiedzieć o power bankach10 typowych pytań i szczegółowych odpowiedzi dotyczących baterii zewnętrznych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Xtorm Titan Ultra 200W 27000
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Powerbank XTORM Titan Ultra 27000 mAh 200W Czarny | 919 zł |
Xtorm Powerbank Titan Max 24000 mAh 200W czarny (w magazynie!) | 899 zł |
Xtorm XB403 Titan Ultra 7000mAh 200W Czarny | 919 zł |
Powerbank XTORM Titan Ultra 27000 mAh 200W Czarny XB403 | 1 029 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
Modyfikacje Xtorm Titan Ultra 200W 27000
Ceny na Xtorm Titan Ultra 200W 27000 |
---|---|---|---|---|
Xtorm Titan Pro 140W 24000 | od 549 zł | 18 oferty | ||
Xtorm Titan Ultra 200W 27000 | od 899 zł | 8 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →