Powerbank Sandberg Outdoor Solar Powerbank 24000 (420-38)
Wideo 1Zdjęcia 5 |
Sandberg Outdoor Solar Powerbank 24000 |
|
W zestawie karabińczyk. Panel słoneczny jest zdejmowany.
Jak wybrać powerbank: porady, zalecenia i przydatne życiowe hackiSzczegółowy przewodnik dotyczący wyboru baterii PowerBank do różnych zastosowań
Pytanie-odpowiedź: wszystko, co chciałeś wiedzieć o power bankach10 typowych pytań i szczegółowych odpowiedzi dotyczących baterii zewnętrznych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sandberg 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sandberg.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sandberg Outdoor Solar Powerbank 24000
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sandberg 420-38 - Przenośny Powerbank Solarny 24000 mAh Czarny/Szary | 413 zł |
Sandberg Outdoor Solar Powerbank 24000 - solar power bank Li-Ion Powerbank | 383 zł |
Sandberg Outdoor Solar Powerbank 24000 | 327 zł |
Powerbank Sandberg Outdoor Solar 24 000mAh (420-38) Czarna | 296 zł |
Powerbank SANDBERG 420-38 | 333 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Sandberg Outdoor Solar Powerbank 24000
Ceny na Sandberg Outdoor Solar Powerbank 24000 |
---|---|---|---|---|
Sandberg Outdoor Solar Powerbank 10000 | od 175 zł | 2 oferty | ||
Sandberg Outdoor Solar Powerbank 16000 | od 234 zł | 6 oferty | ||
Sandberg Outdoor Solar Powerbank 24000 | od 296 zł | 6 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →