Powerbank Sandberg Powerbank USB-C PD 100W 20000 (420-52)
Відео 1Фото 2 |
Sandberg Powerbank USB-C PD 100W 20000 |
|
Як вибрати повербанк: поради, рекомендації та корисні лайфхакиДетальний гайд з вибору PowerBank-акумулятора для різних цілей застосування
Питання-відповідь: все що ви хотіли дізнатися про повербанки10 найпоширеніших запитань в рубриці зовнішніх акумуляторів, а також розгорнуті відповіді на них
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sandberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sandberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sandberg Powerbank USB-C PD 100W 20000
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Sandberg Powerbank USB-C 100W 2000 Technologia szybkiego ładowania Przenoś | 363 zł |
Sandberg Powerbank USB-C PD 100W 20000 Zasilacz do komputera - 80 Plus | 412 zł |
Sandberg Powerbank USB-C PD 100W 20000 mAh AK-MOB-SNDB-005 | 449 zł |
Powerbank Sandberg USB-C PD 420-52 20000mAh Grafitowy | 360 zł |
Sandberg Powerbank USB-C PD 100W 20000 | 428 zł |
Sandberg 420-52 | 521 zł |
Відеоогляди