Powerbank Sandberg Survivor Powerbank 30000 (420-48)
Відео 1Фото 5 |
Sandberg Survivor Powerbank 30000 |
|
Карабін у комплекті.
Як вибрати повербанк: поради, рекомендації та корисні лайфхакиДетальний гайд з вибору PowerBank-акумулятора для різних цілей застосування
Питання-відповідь: все що ви хотіли дізнатися про повербанки10 найпоширеніших запитань в рубриці зовнішніх акумуляторів, а також розгорнуті відповіді на них
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sandberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sandberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sandberg Survivor Powerbank 30000
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Sandberg Survivor Powerbank 3000 PD45W 420-48 | 592 zł |
Sandberg Survivor Powerbank 30000 mAh PD65W Powerbank - Czarny | 434 zł |
Powerbank Samsonite Survivor PD45W 30000mAh Czarny | 382 zł |
Sandberg Survivor Powerbank 30000 PD65W 420-77 | 600 zł |
Sandberg Survivor PD45W Powerbank - 30 Wh | 427 zł |
Відеоогляди