Powerbank Sandberg Survivor 20100 (420-36)
Wideo 1Zdjęcia 6 |
Sandberg Survivor 20100 |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sandberg 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sandberg.
Kup Sandberg Survivor 20100
Sandberg Survivor Powerbank 20100 mAh przenośna ładowarka mobilna o dużej | 266 zł |
Sandberg Survivor Powerbank 20100 Powerbank - 20100 mAh | 295 zł |
Sandberg Survivor 20100 AK-MOB-SNDB-001 | 299 zł |
Powerbank SANDBERG 420-36 | 395 zł |
Na trudne warunki
To nie przypadek, że powerbank marki Sandberg nazywa się Survivor. Należy do dobrze zabezpieczonych akcesoriów, gotowych na trudne warunki pracy z dala od dobrodziejstw cywilizacji. Choć obudowa wykonana jest z tworzywa sztucznego, spełnia normę IP67, czyli nie boi się kurzu i opadów. Jest również odporny na wstrząsy, to znaczy musi wytrzymać upadki i inne wpływy mechaniczne.
Trwałość Sandberg Survivor 20100 pośrednio potwierdza 5-letnia oficjalna gwarancja. A szczególnie na wędrówki lub inne ekstremalne warunki pracy, model jest wyposażony w latarkę o zasięgu światła 30 metrów i dwa tryby pracy (normalny i migoczący).
4 porty i 2 kompletne przewody
Powerbank oparty jest na baterii litowo-polimerowej 20 000 mAh (rzeczywista pojemność 12 650 mAh). Umożliwi kilkukrotne naładowanie nawet najbardziej „długo grającego” nowoczesnego smartfona. A do podłączenia gadżetów są dwa USB A i jedno C. Deklarowane jest wsparcie dla szybkiego ładowania, co potwierdzają również wskaźniki wydajności - 5 V / 3 A (15 W) dla każdego z wyjść. To prawda, że 15 W to także całkowita moc, gdy wszystkie trzy porty są używane jednocześnie.
Do zasilania samego powerbanku, oprócz wspomnianego powyżej Type-C, używany jest microUSB. Co więcej, w zestawie znajdują się dwa przewody dla tych dwóch interfejsów jednocześnie.
Ładowanie przelotowe
Uzupełnienie 100% pojemności baterii Powerbanku zajmuje dużo czasu (do 12 godzin). Ale dzięki funkcji ładowania przelotowego możliwe będzie równoległe zasilanie podłączonych urządzeń mobilnych. Warto też wziąć pod uwagę, że pomimo 3 wyjść, możliwe będzie ładowanie nie więcej niż dwóch gadżetów jednocześnie. Jeśli nie jest to dla Ciebie krytyczny moment, to Sandberg Survivor 20100 to solidny power bank o dużej pojemności i chronionym etui.