Powerbank Sandberg Outdoor Solar Powerbank 16000 (420-35)
Wideo 1Zdjęcia 9 |
Sandberg Outdoor Solar Powerbank 16000 |
|
Jak wybrać powerbank: porady, zalecenia i przydatne życiowe hackiSzczegółowy przewodnik dotyczący wyboru baterii PowerBank do różnych zastosowań
Pytanie-odpowiedź: wszystko, co chciałeś wiedzieć o power bankach10 typowych pytań i szczegółowych odpowiedzi dotyczących baterii zewnętrznych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sandberg 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sandberg.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sandberg Outdoor Solar Powerbank 16000
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sandberg Zewnętrzny powerbank solarny 16000 mAh 420-35 | 385 zł |
Sandberg Outdoor Solar Powerbank 16000 - solar power bank Li-Ion Powerbank | 262 zł |
Powerbank Sandberg Solar 420-35 16000mAh Czarny | 234 zł |
Powerbank Sandberg Outdoor Solar 16 000mAh (420-35) Czarna | 234 zł |
Sandberg Outdoor Solar Powerbank 16000 | 295 zł |
Sandberg Solar PWB USB 16000mAh | 295 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Sandberg Outdoor Solar Powerbank 16000
Ceny na Sandberg Outdoor Solar Powerbank 16000 |
---|---|---|---|---|
Sandberg Outdoor Solar Powerbank 10000 | od 175 zł | 2 oferty | ||
Sandberg Outdoor Solar Powerbank 16000 | od 234 zł | 6 oferty | ||
Sandberg Outdoor Solar Powerbank 24000 | od 296 zł | 4 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →