Powerbank Sandberg Outdoor Solar Powerbank 10000 (420-53)
Wideo 1Zdjęcia 9 |
Sandberg Outdoor Solar Powerbank 10000 |
|
Odporny na wstrząsy, pyłoszczelny, wodoodporny IP54.
Jak wybrać powerbank: porady, zalecenia i przydatne życiowe hackiSzczegółowy przewodnik dotyczący wyboru baterii PowerBank do różnych zastosowań
Pytanie-odpowiedź: wszystko, co chciałeś wiedzieć o power bankach10 typowych pytań i szczegółowych odpowiedzi dotyczących baterii zewnętrznych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sandberg 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sandberg.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Sandberg Outdoor Solar Powerbank 10000
Ceny na Sandberg Outdoor Solar Powerbank 10000 |
---|---|---|---|---|
Sandberg Outdoor Solar Powerbank 10000 | od 175 zł | 2 oferty | ||
Sandberg Outdoor Solar Powerbank 16000 | od 234 zł | 6 oferty | ||
Sandberg Outdoor Solar Powerbank 24000 | od 296 zł | 6 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →