Powerbank Sandberg Survivor 72000
Wideo 1Zdjęcia 9 |
Sandberg Survivor 72000 |
|
Zapalniczka samochodowa (automatyczna): 12 V / 15 A (maks. 180 W).
Jak wybrać powerbank: porady, zalecenia i przydatne życiowe hackiSzczegółowy przewodnik dotyczący wyboru baterii PowerBank do różnych zastosowań
Pytanie-odpowiedź: wszystko, co chciałeś wiedzieć o power bankach10 typowych pytań i szczegółowych odpowiedzi dotyczących baterii zewnętrznych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sandberg 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sandberg.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sandberg Survivor 72000
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sandberg Survivor 7 w 1 72000 mAh Powerbank - USB-C USB-A laptop DC ładowa | 1 353 zł |
Sandberg Survivor Powerbank 7in1 72000 Powerbank | 1 129 zł |
Sandberg Survivor 7w1 72000 mAh AK-MOB-SNDB-002 | 1 299 zł |
Powerbank Sandberg Survivor 7in1 420-64 72000mAh Czarny | 1 060 zł |
Wideo recenzje
PodobnePorównaj w tabeli →