Powerbank Lenovo Go USB-C Laptop Power Bank
Фото 5 |
Lenovo Go USB-C Laptop Power Bank |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lenovo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lenovo.
Купити Lenovo Go USB-C Laptop Power Bank
Усі ціни 22 →Lenovo Go PowerBank USB-C Laptop Power Bank 20 000 mAh szary G0A3LG2WWW | 459 zł |
Lenovo Power Bank Go USB-C Laptop 20000 mAh - 40ALLG2WWW AK-MOB-LEN-001 | 639 zł |
Powerbank LENOVO G0A3LG2WWW | 681 zł |
Powerbank Lenovo G0A3LG2WWW 20000mAh Srebrny | 470 zł |
Lenovo Power Bank Lenovo Go USB-C Laptop 20000mAh Silver | 541 zł |
Завжди під рукою
Назва моделі розкриває її основні переваги: це недешевий, але досить компактний повербанк, який можна використовувати на ходу. Його розміри становлять 170х72х23 мм, а вага – всього 390 г. Тобто він без проблем поміститься у невелику сумку або рюкзак та допоможе зарядити гаджети під час поїздок та подорожей. Виробник запевняє, що акумулятор протестований на міцність та здатний витримувати екстремальні умови: нульову температуру, 40-градусну спеку та вологість до 90%. Це оцінять любителі вилазок на природу та активного відпочинку.
Ще однією фішкою моделі став убудований у корпус кабель USB-C. Щоб дістати його, необхідно просто потягнути за бирку Lenovo. Таким чином, вам не доведеться носити з собою дроти і шукати необхідний, якщо кабель забутий вдома.
Для смартфонів та ноутбуків
Завдяки підтримці технології Power Delivery та потужності 65 Вт портативний акумулятор може заряджати не лише смартфони, планшети, годинники та навушники, але ще й ноутбуки. Місткості в 20000 мАгод (реальна ємність становить 12600 мАгод) вистачить, щоб кілька разів зарядити телефон і один чи навіть двічі – батарею ноутбука. А ось роз'ємів у Lenovo Go USB-C Laptop Power Bank не так багато: два USB-C (у тому числі вбудований кабель) з максимальною потужністю 65 Вт і один USB-Type A потужністю 18 Вт. В результаті повербанк може одночасно заряджати до трьох пристроїв або два гаджети і заряджати в той же час сам акумулятор.
На повну зарядку повербанку потрібно близько 3 годин. Він виконаний в мінімалістичному дизайні і не має дисплея, але має індикацію зарядки. Чотири індикатори (по 25% кожен) сигналізують про те, коли акумулятор потребує заряджання, а коли, навпаки, повністю заряджений і готовий до роботи.