Powerbank Lenovo Go USB-C Laptop Power Bank
Zdjęcia 5 |
Lenovo Go USB-C Laptop Power Bank |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lenovo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lenovo.
Kup Lenovo Go USB-C Laptop Power Bank
Wszystkie ceny 22 →Lenovo Go PowerBank USB-C Laptop Power Bank 20 000 mAh szary G0A3LG2WWW | 459 zł |
Lenovo Power Bank Go USB-C Laptop 20000 mAh - 40ALLG2WWW AK-MOB-LEN-001 | 639 zł |
Powerbank LENOVO G0A3LG2WWW | 681 zł |
Powerbank Lenovo G0A3LG2WWW 20000mAh Srebrny | 470 zł |
Lenovo Power Bank Lenovo Go USB-C Laptop 20000mAh Silver | 541 zł |
Zawsze pod ręką
Nazwa modelu zdradza jego główne zalety: jest to drogi, ale raczej kompaktowy power bank, z którego można korzystać w podróży. Jego wymiary to 170x72x23 mm, a waga to tylko 390 g. Oznacza to, że z łatwością zmieści się do małej torby lub plecaka i pomoże ładować gadżety podczas podróży i podróży. Producent twierdzi, że akumulator został przetestowany pod kątem wytrzymałości i jest w stanie wytrzymać ekstremalne warunki: zerowa temperatura, 40-stopniowy upał i wilgotność do 90%. Docenią to miłośnicy wycieczek na łono natury i aktywności na świeżym powietrzu.
Kolejną cechą modelu był wbudowany kabel USB C. Aby go zdobyć, wystarczy pociągnąć metkę Lenovo. Dzięki temu nie musisz nosić ze sobą przewodów i szukać niezbędnego, jeśli kabel zostanie bezpiecznie zapomniany w domu.
Do smartfonów i laptopów
Dzięki wsparciu technologii Power Delivery i mocy 65 W przenośny akumulator może ładować nie tylko smartfony, tablety, zegarki i słuchawki, ale także laptopy. Pojemność 20 000 mAh (rzeczywista pojemność to 12 600 mAh) wystarczy na kilkukrotne naładowanie telefonu, a baterii laptopa raz, a nawet dwa razy. Ale Lenovo Go USB-C Laptop Power Bank ma nie tak wiele złączy: dwa USB C (wraz z wbudowanym kablem) o maksymalnej mocy 65 W i jedno USB-Type A o mocy 18 W. Dzięki temu bank może jednocześnie ładować do trzech urządzeń lub dwa gadżety i jednocześnie ładować baterię.
Pełne naładowanie power banku zajmuje około 3 godzin. Wykonany jest w minimalistycznym stylu i pozbawiony wyświetlacza, za to ma wskaźnik ładowania. Cztery wskaźniki (po 25%) sygnalizują, kiedy akumulator wymaga naładowania, a kiedy wręcz przeciwnie, jest w pełni naładowany i gotowy do pracy.