Powerbank ANKER PowerCore III Sense 20000
Zdjęcia 6 |
ANKER PowerCore III Sense 20000 |
|
Cienki i lekki przenośny akumulator o solidnej pojemności, zmontowany w obudowie o wymiarach 157x73x20 mm i wadze 345 g. Wewnątrz power banku umieszczono akumulator litowo-polimerowy o pojemności dokładnie 20 000 mAh. W rzeczywistości użytkownik może liczyć na 12600 mAh rzeczywistej pojemności, którą urządzenie jest w stanie dostarczyć do podłączonych gadżetów za pośrednictwem portów USB.
W konstrukcji modelu przewidziano ich 3: jedno symetryczne USB typu C z funkcją przyspieszonego ładowania zgodnie ze standardem Power Delivery 3.0 (18 W) oraz dwa USB A o tej samej mocy wyjściowej 18 W. Obydwa pełnowymiarowe złącza USB obsługują teraz szybkie ładowanie za pomocą protokołu Qualcomm Quick Charge 3.0. Ładowanie własnego akumulatora powerbanku odbywa się poprzez grupę styków portu USB typu C i trwa do 7 godzin. Ponadto ANKER PowerCore III Sense 20000 ma oddzielny tryb ładowania urządzeń o małej mocy niskim prądem. Korpus modelu pokryty jest antypoślizgową tkaniną, a do przenośnego akumulatora dołączony jest dodatkowo kabel z wtyczką do gniazda USB typu C.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog ANKER 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele ANKER.
Kup ANKER PowerCore III Sense 20000
Anker Power Bank USB 20000 MAH/PowerCore III A1364G11 | 272 zł |
Anker powerbank PowerCore III Sense 20000mAh PD czarny | 285 zł |
Anker PowerCore III 20000mAh - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny zw | 229 zł |
Anker Powercore Lll 20.000mah Power Bank Przezroczysty A1364G11 | 225 zł |