Xiaomi Redmi Buds 4 Active
Відео 8Фото 7 |
Xiaomi Redmi Buds 4 Active |
|
Легкі та доступні бездротові внутрішньоканальні навушники класу True Wireless (TWS) з гарною автономністю, сенсорним керуванням, вологозахистом класу IPХ4, комплектним кейсом для підзарядки та повноцінною підтримкою голосових помічників. Виробником позиціонуються як доступний продукт середньої цінової категорії 2023 року, орієнтований на широке коло користувачів, які віддають перевагу недорогим рішенням від китайських брендів зі збалансованим співвідношенням функціональності та ціни.
Поліпшена форма корпусу навушників та комплект силіконових насадок різних розмірів гарантують комфортну та надійну посадку у вушному каналі. Внутрішньоканальний спосіб носіння забезпечує досить виражену пасивну шумоізоляцію, що дозволяє повноцінно використовувати навушники Xiaomi Redmi Buds 4 Active в шумному оточенні. Ця модель обладнана вбудованими мікрофонами із системою цифрового шумоподавлення ENC і може застосовуватися як бездротова гарнітура hands-free для голосового спілкування в мережах стільникового зв'язку та інтернет-месенджерах. Сполучення з джерелом цифрового аудіосигналу (смартфоном, планшетом, ноутбуком) здійснюється за допомогою енергоефективного інтерфейсу Bluetooth 5.3 з ефективним радіусом дії до 10 м. Гарантується бездоганна стабільність з'єднань і низькі затримки, важливі для перегляду відео. Заявлено сумісність із гаджетами, що працюють під керуванням Android та iOS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Xiaomi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Xiaomi.
Купити Xiaomi Redmi Buds 4 Active
Усі ціни 24 →Xiaomi Buds 4 Active 45255 Słuchawki Douszne Czarny Redmi Buds 4 Active | 79 zł |
Xiaomi Redmi Buds 4 Active - White | 91 zł |
Dokanałowe Xiaomi Redmi Buds 4 Active Białe SL-BT-XIA-0021 | 89 zł |
Słuchawki dokanałowe XIAOMI Redmi Buds 4 Active Czarny | 89 zł |
Słuchawki dokanałowe XIAOMI Redmi Buds 4 Active Czarny | 100 zł |